USŁUGI PRODUKCYJNE DLA FILMU


MOMAKIN specjalizuje się w projektach animacji stop motion, w szczególności w technice lalkowej. Oferuje kompleksowe usługi produkcyjne w zakresie wykonania lalek, dekoracji i rekwizytów, a także całych sekwencji animowanych.

Wspiera producentów w rekrutacji twórców z zakresu animacji, reprezentuje i koordynuje pracą członków pionów plastycznych i kreatywnych (w tym projektantów postaci), a także animatorów, specjalistów z zakresu realizacji zdjęć stop motion i na miniaturach (w tym autorów zdjęć) oraz usługodawców z zakresu postprodukcji obrazu i dźwięku.

MOMAKIN oferuje usługi dla producentów animacji, ale i dla projektów łączących animację z dokumentem lub filmem aktorskim. Posiada doświadczenie w procesie realizacji miniatur, efektów specjalnych czy postprodukcji zarówno w filmach dokumentalnych, jak i fabularnych.

Firma pomaga w pozyskiwaniu partnerów i koproducentów, przede wszystkim dla projektów na etapie developmentu oraz koordynacji projektów międzynarodowych.

REALIZACJE - PRZYKŁADY

INZOMNIA

„Inzomnia” | film w preprodukcji

reż. Luis Tellez
produkcja: Inzomnia Animación (Meksyk)
MOMAKIN: współpraca przy rozwoju projektu oraz pozyskaniu partnerów i koproducentów, koordynacja produkcji pierwszo- i drugoplanowych lalek animacyjnych.

Pierwszy meksykański pełnometrażowy film realizowany w technice animacji lalkowej. W konwencji fantasy opowiada historię dziewczynki, która wyrusza w podróż do świata snów, by uratować swoje miasto i bliskich. Po drodze spotyka mityczne stwory i magiczne postaci...

Lalki animacyjne są przygotowywane przez polskich artystów.

WhatsApp Image 2017 08 04 at 20.03.27

GALERIA