USŁUGI PRODUKCYJNE DLA FILMU


MOMAKIN specjalizuje się w projektach animacji stop motion, w szczególności w technice lalkowej. Oferuje kompleksowe usługi produkcyjne w zakresie wykonania lalek, dekoracji i rekwizytów, a także całych sekwencji animowanych.

Wspiera producentów w rekrutacji twórców z zakresu animacji, reprezentuje i koordynuje pracą członków pionów plastycznych i kreatywnych (w tym projektantów postaci), a także animatorów, specjalistów z zakresu realizacji zdjęć stop motion i na miniaturach (w tym autorów zdjęć) oraz usługodawców z zakresu postprodukcji obrazu i dźwięku.

MOMAKIN oferuje usługi dla producentów animacji, ale i dla projektów łączących animację z dokumentem lub filmem aktorskim. Posiada doświadczenie w procesie realizacji miniatur, efektów specjalnych czy postprodukcji zarówno w filmach dokumentalnych, jak i fabularnych.

Firma pomaga w pozyskiwaniu partnerów i koproducentów, przede wszystkim dla projektów na etapie developmentu oraz koordynacji projektów międzynarodowych.

REALIZACJE - PRZYKŁADY

ASTRA

„Astra” | film w preprodukcji

Reż. Michał Łubiński
Produkcja: Centrum Technologii Audiowizualnych CeTA
MOMAKIN: produkcja wykonawcza, promocja, dystrybucja

Krótkometrażowy film animowany dla młodego widza w wieku od 12 lat, realizowany w tradycyjnej technice animacji lalkowej z wykorzystaniem nowoczesnych technologii. To uniwersalna historia o utracie bliskiej osoby i roli wyobraźni w radzeniu sobie przez dzieci z trudnymi chwilami w życiu. Projekt zdobył główną nagrodę w pitchingu podczas ANIMARKT Stop Motion Forum 2018.

 

Astra1

GALERIA