Klatka po klatce. Tajniki pracy twórców

Klatka po klatce social media cover photo
Zawsze byłeś ciekawy, jak powstaje animacja stop motion? Chciałbyś poznać twórcę, który pracował przy  blockbusterze „Jaskiniowiec” albo stworzył figurę głównego psiego bohatera do nominowanego do Oscara filmu „Wyspa psów”? A może fascynuje Cię proces powstawania scenografii czy rekwizytów do filmu poklatkowego? Dołącz do projektu KLATKA PO KLATCE. TAJNIKI PRACY TWÓRCÓW i poznaj świat filmu animowanego od kuchni! 

KLATKA PO KLATCE. TAJNIKI PRACY TWÓRCÓW to seria webinarów z sesją Q&A z polskimi twórcami animacji, którzy opowiedzą o swojej codziennej pracy przy filmach stop motion i odkryją tajemnice związane z wykonywanymi zawodami: animatora, twórcy lalek animacyjnych, scenografa, reżysera czy dźwiękowca. Projekt został dofinansowany ze środków Narodowego Centrum Kultury w ramach Programu „Kultura w sieci”.

Webinary odbywać się będą w każdy poniedziałek i czwartek o 18:30 na Facebooku MOMAKIN. Widzowie będą mieć możliwość zadania pytań gościom podczas sesji Q&A zaraz po obejrzeniu webinaru.
INFORMACJE ORGANIZACYJNE:
  • Każdy webinar to około 45-minutowe wideo, a następnie spotkanie online z twórcą, podczas którego będzie można zadać mu pytania.
  • Spotkania kierowane są do wszystkich zainteresowanych, chcących poznać bliżej świat animacji.
  • Webinary odbywać się będą od 27 lipca do 7 września 2020 roku, w każdy poniedziałek i czwartek o 18:30 na Facebooku i Youtube MOMAKIN.
GDZIE OGLĄDAĆ?
Transmisje webinarów będą odbywać się na MOMAKIN Facebook fanpage za pośrednictwem linku do YouTube, po webinarze na wydarzeniu będzie połączenie z prelegentem.
Wyemitowane webinary dostępne będą na kanale YouTube MOMAKIN.Gośćmi KLATKA PO KLATCE. TAJNIKI PRACY TWÓRCÓW będą cenieni twórcy, którzy pracują przy najlepszych polskich i międzynarodowych filmach animowanych:

2020 NCK dofinans kulturawsieci rgb